Розчин для лінз Alcon Opti Free PureMoist 90мл

 Рейтинг: 39

Розчин являється представником останнього покоління сімейства розчинів OPTI-FREE® і втілює самі останні розробки в розчинах по догляду за сучасними контактними лінзами.

Формула OPTI-FREE® PureMoist®, з інноваційною  і унікальною зволожуючою матрицею HydraGlyde, забезпечує 16 годин зволоження контактних лінз для довготривалого комфорту.

Зволожуюча МатрицаHydraGlydeвстроюєтьсяв матеріал лінзи на його поверхню і проникає всередину, щоб зберегти на протязі 16 годин. Ця « подушка» з вологи,  спільно з здатністю розчину видаляти білкові відкладення і зменшувати  ліпідні забруднення  контактних лінз, забезпечують комфорт з моменту одягнення лінзи до закінчення періоду носіння.

OPTI-FREE® PureMoist® підтримує сильну антимікробну активність  завдяки системі подвійної дезінфекції, POLYQUAD® и ALDOX®,  EDTA (эдетатдісодіум, хелатостворюючий агент, посилюючий дію дезинфектантів), протистояння патогенним мікроорганізмам.

Відгуки про Розчин для лінз Alcon Opti Free PureMoist 90мл

Коментарі ()

  Ви можете замовити доставку товару кур'єром по місту Полтава або Нової поштою в інші міста України. Також є можливість самовивозу товару з магазинів ОптикаЗір у Полтаві. Детально про доставку товару.

  Оплата товару здійснюється на сайті:
  • За допомогою банківської платіжної картки;
  • Готівкою при доставці перевізником або при самовивозі з магазинів ОптикаЗір;
  • Готівковим розрахунком на Відділенні при доставці товару Новою поштою. Детально про оплату товару. Купівля та доставка


  a0883
  ALCON
  шт.

  210 грн.