Діагностика і Консультація

ДІАГНОСТИКА ЗОРУ 400 грн.


 


Консультація лікаря офтальломолога
Повне діагностичне обстеження
Тривалість близико 1 годины
Сучасне обладнання

 

Краще обслуговування


Ваша консультація розпочинається з ретельного обстеження зору, яке включає в себе тести, проведені на сучасному діагностичному обладнанні.

Отримані дані аналізує лікар. Він оцінює стан зору, аналізує історію його змін, перевіряє правильність використаної корекції, якщо така є.

При перевірці ока проводиться ряд тестів:

ВІЗОМЕТРІЯ

Визначення гостроти зору вдалину за допомогою таблиці з літерами, цифрами або іншими знаками.

ТОНОМЕТРІЯ

Вимір внутрішньоочного тиску. Підвищений внутрішньоочний тиск є основною причиною виникнення глаукоми.

РЕФРАКТОМЕТРІЯ

Визначення за допомогою авторефрактометра оптичної сили ока (діагностика аномалій рефракції: короткозорості, далекозорості та астигматизму).

БІОМІКРОСКОПІЯ

Метод дослідження переднього відрізка ока за допомогою щілинної лампи (спеціального мікроскопа). За допомогою біомікроскопії лікар-офтальмолог може побачити при великому збільшенні такі тканини ока, як кон’юнктиву, рогівку, а також інші структури ока — райдужку, кришталик, склоподібне тіло.

ОФТАЛЬМОСКОПІЯ

Дослідження за допомогою офтальмоскопа дна ока (сітківки ока, судин). Один з найпоширеніших і важливих методів у діагностиці захворювань ока.

ЛЕНСМЕТРІЯ

Оптичний аналіз окуляр, якими Ви користуєтеся.

ПУПІЛОМЕТРІЯ

Спосіб вимірювання величини зіниці. За допомогою інфрачервоної камери зіниці фотографуються при різній інтенсивності освітлення й вимірюються різні величини зіниці.

РЕТІНОСКОПІЯ

дозволяє визначити рефракційну здатність, навіть якщо пацієнт симулює хворобу. З її допомогою можна виявити функціональність зорових органів у пацієнтів молодшої категорії, у людей з затримкою розвитку, в тих випадках, коли неможливо провести візометрію або рефрактометрію

Повторне обстеження пацієнтів протягом 3 місяців після проведення повного офтальмологічного обстеження проводится зі знижкою -50 %