Контактні лінзи Air Optix Aqua Multifocal

 Рейтинг: 586

Air Optix Aqua Multifocal - щомісячні силікон-гідрогелеві мультифокальні контактні лінзи для корекції вікових змін зору (пресбіопії). Одне з головних переваг - висока кислородопроницаемость (138 Dk / t), завдяки якій лінзи добре пропускають кисень, і очі будуть дихати на протязі всього дня.
Особливості контактних лінз Air Optix Aqua Multifocal:

    
• можливість добре бачити в одних лінзах на трьох дистанціях: вдалину, на середніх відстанях (ПК) і поблизу;

    
• відсутність сухості і роздратування очей при носінні;

    
• чіткість зору без спотворень завдяки асферичному дизайну;

    
• захист від білкових відкладень на поверхні лінзи;

    
• висока кислородопроницаемость (138 Dk / t);

    
• щомісячна заміна лінз.

Яким би гарним не було зір, вікові зміни неминучі. Пов'язано це з тим, що з роками кришталик втрачає свою еластичність і здатність змінювати кривизну, і, як наслідок, розвиваються вікові зміни зору - пресбіопія.

Завдання мультифокальних контактних лінз - скорегувати чіткість зору пацієнта на різних відстанях: далеко, в проміжній зоні та поблизу. Завдяки кільком оптичним зонам мультифокальна контактна оптика дозволяє з однаковим ступенем комфортності читати книгу і дивитися телевізор. Забудьте про декілька парах очок!

Виготовлені Аїр Оптикс мультифокальні лінзи з силікон-гідрогелеві матеріалу Lotraficon B, який має високу пористість і газопроникність. Завдяки цьому забезпечено безперервний приплив кисню до рогівки ока, тому лінзи можна носити від декількох годин до доби, знімаючи на ніч. Займатися спортом в Air Optix Aqua Multifocal комфортно і безпечно.

Важливо! Підбір будь-контактної оптики повинен проводитися тільки після повної діагностики зору. Обов'язково відвідайте лікаря-офтальмолога перед першою покупкою лінз. Спеціаліст визначить ступінь пресбіопії і підбере мультифокальні контактні лінзи з потрібною оптичної силою і аддідаціі.

Відгуки про Контактні лінзи Air Optix Aqua Multifocal

Коментарі ()

  Ви можете замовити доставку товару кур'єром по місту Полтава або Нової поштою в інші міста України. Також є можливість самовивозу товару з магазинів ОптикаЗір у Полтаві. Детально про доставку товару.

  Оплата товару здійснюється на сайті:
  • За допомогою банківської платіжної картки;
  • Готівкою при доставці перевізником або при самовивозі з магазинів ОптикаЗір;
  • Готівковим розрахунком на Відділенні при доставці товару Новою поштою. Детально про оплату товару. Купівля та доставка


  a0952
  Optix
  шт.

  424 грн.

  Щомісячні
  Силікон-гідрогелеві
  Мультифокальні