Лікувально-діагностичний центр

 

АПАРАТНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЗІР
На сьогодні наша мережа налічує 15 салонів оптик та дитячий лікувально-діагностичний центр .Тут можна скористатися інноваційними методиками відновлення зору.Персонал офтальмологічного центру фахівці з багаторічним стажем роботи,це лікарі вищої категорії.

При яких патологіях рекомендовано проходити курс апаратного лікування?

 • Амбліопія.
 • Косоокість.
 • Порушення бінокулярного зору.
 • Всі форми порушення рефракції ока: далекозорість, короткозорість, астигматизм.
 • Спазм акомодації.
 • Вікова далекозорість — пресбіопія.
 • Астенопія.
 • Реабілітація після рефракційної хірургії (лазерної та оперативної).
 • Дистрофічні й постзапальні стани переднього відрізка ока.
 • Суха форма макулодистрофії, глаукома, часткова атрофія зорового нерва.

Що дає апаратне лікування очей?

Апаратне лікування дозволяє розвинути бінокулярний зір, виправляє порушення зору і зупиняє прогресування негативних процесів y дітей і дорослих. Курс призначення апаратного лікування залежить не від віку, а від патології зору. Так, наприклад, при короткозорості або далекозорості можуть призначатися вправи на однакових апаратах, але при цьому складаються різні програми.
Також апаратне лікування допомагає скоротити період відновлення після хірургічного втручання на очах - заняття дають можливість пацієнту швидше адаптуватися до нових умов зору.

Скільки триває курс апаратного лікування очей?

Курс апаратного лікування для дорослих і дітей розрахований на 10 занять. Кожен день пацієнт проходить 4-5 апаратів, які розписав лікар, залежно від виду патології. Можна робити перерву максимум 1-2 дня серед курсу. Заняття на апаратах займає приблизно 1-1,5 години.

Які існують протипоказання для апаратного лікування зору?

Апаратне лікування зору може бути протипоказано при неврологічних захворюваннях людини. Тому що при апаратному лікуванні стимулюється нервова система і це може загострити неврологічні процеси.
Повністю апаратне лікування протипоказано при епілепсії, а також мігренозних і психосоматичних станах. Також, перешкодою може бути маленький вік дитини: малюк не завжди може висидіти і зрозуміти, що від нього хочуть, і впоратися з поставленим завданням.

Яке обладнання використовується?

 • Апарат “Струмочок”
 • Сінаптофор
 • Амбліопанорама
 • Програмно-апаратний комплекс "БОСЛАБ-ЗІР", Дія як Амбліокор.
 • Апарат “Струмочок”
 • Апарат АТОС-А
 • Апарат ЛАСТ-01
 • Апарат АДФТ-4 ВЕСЕЛКА
 • Прилад КАСКАД
 • Бивизотренер БВТР-2
 • Апарат РУБІН
 • Апарат Смарагд
 • Макулостимулятор МКС-Ц
 • Апарат ОЧКИ ПАНКОВА

Призначений для лікування та стабілізації міопічного процесу, для розвитку акомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії.
Апарат може ефективно використовуватися для зняття спазму акомодації й профілактики короткозорості у дітей при підвищенні зорових навантажень. Дія заснована на тренуванні механізму акомодації в процесі спостереження символу, який, циклічно переміщаючись, віддаляється або наближається до ока. Зображення символу спостерігається через лінзу.

Сінаптофор  

Пристрій Сінаптофор було створено з метою діагностики та лікування косоокості.
Він використовується для:

 • виявлення і вимірювання кута страбізму (об’єктивного і суб’єктивного);
 • діагностики стану і функціонування сітківки;
 • перевірки здатності очей до бінокулярного злиття.

Амбліопанорама 

Прилад призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки, починаючи з раннього дитячого віку. Використовується для лікування амбліопії методом панорамних фігурних сліпучих полів.

Програмно-апаратний комплекс "БОСЛАБ-ЗІР", дія як Амбліокор.Під час лікування відбувається активне локальне і загальне роздратування сітківки яскравими колірними динамічними стимулами. В основу вправ покладено методи розвитку сприйняття зорового образу, координованої роботи обох очей, розвитку м’язових резервів очей.
Призначено для діагностики та лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, підвищення гостроти зору. Використання даного методу ефективно при спазмах акомодації, міопії, втоми очей при роботі за комп’ютером, будь-якому зоровому навантаженні, рекомендовано для профілактики зниження зору.
Програмне лікування проходить у вигляді гри для більш активної участі пацієнта в процесі лікування.
У багатьох випадках апаратними методами лікування можна істотно поліпшити зір, зняти стомлюваність, значно підвищити ефективність лікування косоокості, розвинути бінокулярний зір.

Апарат АТОС-А, (АМО-АТОС з приставкою "Амбла-1") (магнітотерапія і фотостимуляція, для лікування комплексу захворювань очей з набряком і запаленнями, лікування амбліопії і спазму акомодації). Показання до застосування: внутріочні крововиливи (гіфеми, гемофтальм, іридоцикліти, имбибиции рогівки), судинні захворювання очей (закупорки центральної вени сітківки та її гілок, хоріоретинальні дистрофії), кератити, увеїти, глаукома, будь-які захворювання очей, що супроводжуються набряком, запаленням, амбліопія будь-якого етіології, спазм акомодації.

Апарат ЛАСТ-01 з маніпулятором і фіксатором голови, (лазеротерапія та лазеростімуляціі, призначений для лазеротерапії і лазеростімуляціі сітківки ока, а також інших захворюваннях очей, що супроводжуються набряклим компонентом і запаленням.). Показання до застосування: амбліопія різної етіології, астенопія, судинні захворювання сітківки , дистрофічні захворювання і ураження тканин ока, кератопатія, кератити, увеїти, неврит зорового нерва, внутріочні крововиливи (гіфеми, гемофтальм, имбибиции рогівки), зорові стомлення.


Апарат АДФТ-4 ВЕСЕЛКА з механізмом обертання матриць, (Динамічна Офтальмохромотерапія біжить пучком). Показання до застосування: спазм акомодації, амбліопії різної етіології, міопії, увеїт, кератитів, атрофії зорового нерва, дистрофії сітківки і крововиливи в неї, тромбозів сітківки, початкової катаракти, глаукоми, косоокості, зорового стомлення і ін.

Прилад КАСКАД, окремий апарат для тренування акомодації, конвергенції і лікування амбліопії, для лікування спазм акомодації, короткозорості шляхом впливу на око динамічно змінним в часі і просторі колірними стимулами і з додатковими контрольними стимулами) Конструкція пристрою дає можливість стимуляції як кожного ока окремо, так і обох одночасно, а також тренувати бінокулярний зір.

Бивизотренер БВТР-2, (призначений для підвищення гостроти зору при амбліопії з центральною фіксацією, розвитку і закріплення одночасного і бінокулярного зору. Прилад являє собою дзеркальний роздільник полів зору.

Апарат РУБІН, для впливу висококонтрастним просторово структурованим спекл-полем червоного спектра. (Використання просторово-частотної структури спекл-поля лазерного випромінювання для стимуляції сенсорної системи зорового аналізатора. Активація біоелектричної активності в системах головного мозку взаємодією фоторецепторів з фрактально структурованим випромінюванням. Вплив низькоенергетичним лазерним випромінюванням на акомодаційні апарат очі для його тренування і зняття втоми.

 

Апарат Смарагд, для впливу висококонтрастним просторово структурованим спекл-полем зеленого спектра. Використання просторово-частотної структури спекл-поля лазерного випромінювання для стимуляції сенсорної системи зорового аналізатора. Активація біоелектричної активності в системах головного мозку взаємодією фоторецепторів з фрактально структурованим випромінюванням. Вплив низькоенергетичним лазерним випромінюванням на акомодаційні апарат очі для його тренування і зняття втоми.

Апарат МІРАЖ автоматичний, (призначений для відновлення біфовеального злиття при содружественном косоокості в період формування бінокулярного зору з використанням бінокулярних послідовник-них образів за методом проф. Т.П. Кащенко, автоматичний)

Макулостимулятор МКС-Ц, (призначений для зняття і профілактики зорового стомлення, підвищення гостроти зору, лікування амбліопії і косоокості у дітей, починаючи з раннього віку. Робота тренажера заснована на принципі використання періодичних структур з синусоїдальним розподілом інтенсивності при виявленні порога сприйняття оком тестових решіток з збільшенням їх просторової частоти і на сприйнятті кольору пов'язане з функцією колбочкових клітин сітківки.

Апарат цветоимпульсной терапії ОЧКИ ПАНКОВА, (оригінал, квантова терапія, для зняття зорового стомлення з очей, для запобігання розвитку міопії, гіперметропії, пресбіопії, стабілізації артеріального і внутрішньоочного тиску: призупинення розвитку важкої офтальмопатологіі (катаракта, дистрофія сітківки, атрофія зрітельгного нерва, глаукома, діабетична ретинопатія); для нормалізації роботи судин головного мозку))